تبلیغات متنی

رییس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات لیگ استانی دوچرخه سواری، نخستین بار در کشور در دو رشته کورسی و کوهستان در استان اصفهان برگزار می شود.

کیوان لیمویی گفت: این رقابت ها با حضور حدود ۲۰ تیم در بخش آقایان و در دو رده سنی بزرگسالان و امید، جوانان و نوجوانان در قالب تیم های هشت نفری انجام می شود. وی اضافه کرد: هر یک از رشته های کورسی و کوهستان در سه مرحله برگزار خواهد شد.

وی گفت: مرحله نخست لیگ دوچرخه سواری کوهستان امروز آغاز شد و مرحله دوم و سوم این مسابقات نیز بیستم اردیبهشت و بیست و چهارم خرداد سال جاری به ترتیب به میزبانی شهرستان های نجف آباد و اصفهان برگزار می شود.

 

رییس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان اظهار کرد: لیگ استانی دوچرخه سواری اصفهان با عنوان لیگ نقش جهان نامگذاری شده و هریک از شهرستان های میزبان به صورت مجزا به نفرات اول تا سوم هر مرحله حکم، مدال و کاپ تیمی اهدا می کنند.

وی با اشاره به اینکه لیگ رشته کورسی نیز از سی ام فروردین سال جاری به میزبانی شهرستان مبارکه آغاز می شود، افزود: این رقابت ها ۱۳ اردیبهشت و ۲۵ مرداد سال جاری در شاهین شهر و اصفهان پیگیری شده و در آخرین روز رقابت ها قهرمانان مشخص می شوند.

لیمویی اضافه کرد: افراد برگزیده این لیگ به مسابقات قهرمان کشوری دوچرخه سواری اعزام خواهند شد. رقابت های لیگ دوچرخه سواری کوهستان در پارک جوان شهرستان کاشان آغاز شد.

اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان، هیات دوچرخه سواری، شهرداری، نیروی انتظامی و هلال احمر این شهرستان در برگزاری این مسابقات همکاری دارند.

دانـــــلود

  • 356 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *